השבוע 22.01.20 | הלילה האלים בבני ברק ואורי לוי בתוך "שערי צדק" הקורס

כאן חדשות | ירון דקל ונבחרת הפרשנים של כאן חדשות עם מהדורת סיכום השבוע החדשה של כאן 11: הסיפורים שעשו את השבוע, הכותרות המרכזיות, הדיווחים והפרשנויות - ולצד אלה כתבות מגזין ופינות טבע וארכיון
המהדורה המלאה, 22.01.21

סרטון מונגש לבעלי לקות שמיעה - ilmines.info/camera/mN6Cns6bq25ugLc/wyd-w.html

• לא תאמינו, אנחנו גם בטיקטוק ◄ www.tiktok.com/@kan_news

• להורדת יישומון כאן ◄ bit.ly/2NLO30g

• כאן חדשות באינסטגרם ◄ kan_news

• כאן חדשות בפייסבוק ◄ kan.news

• להרשמה לערוץ היוטיוב שלנו ◄ goo.gl/oVdgEa

• לאתר כאן הרשמי ◄ www.kan.org.il/

תגובות

 1. שמי שליו

  שמי שליוחודש לפני

  דקל תירגע רואים את השניאה בעניים שלך נגד החרדים תת ייש לך החרדים כאן כדי להשאר

 2. Shalom Deutch

  Shalom Deutchחודש לפני

  כמה שקרים נגד בציבור החרדי ובעד המשטרה. המשטרה נכנסה כמו מאפייה לבני ברק והתקיפו כל חרדי שעבר ברחוב!

 3. Tamir Ram

  Tamir Ramחודש לפני

  מאז יום חמישי שעבר שידורי כאן אינם מופיעים ביוטיוב ואם הם מופיעים הם חסומים בחו״ל.

 4. daniel kotzer

  daniel kotzerחודש לפני

  תעמולה נגד טראמפ, לא נגמר.

 5. Joe Ince

  Joe Inceחודש לפני

  איזה אישה חולת נפש תזריק לעצמה את ה״חיסון״ הזה כשיש לה עובר ברחם?

 6. koni Meni Maoz

  koni Meni Maozחודש לפני

  Old

 7. john dove

  john doveחודש לפני

  when Yaron Kekel lie ? his lips moving.

 8. שמואל כהן

  שמואל כהןחודש לפני

  באו ניראה אותם מעיזים להכות אזרחים בתל אביב

 9. מורדכי נחמני

  מורדכי נחמניחודש לפני

  כשבדואים גונבים תוקפים למה לא נכנסים לשם ככה

 10. שמואל כהן

  שמואל כהןחודש לפני

  כי יש תישקורת אנטישמית שמסיתה נגד חרדים

 11. פפראצ׳י

  פפראצ׳יחודש לפני

  ירון דקל, שבמשך חודשים סיקר בגנותו של טראמפ, ששלח צבא להכות מפגינים חפים מפשע גם אם הם עבריינים שניפצו שמשות של חנויות וזרעו הרס בכל אמריקה, הוא סיקר אותם בעדינות יתרה והבין לליבם של הפורעים שסובלים מטראמפ. עכשיו לעומת זאת, הוא מתקשה להבין לליבם של האזרחים החרדיים החפים מפשע שהוכו באלות רק כי עברו ברחוב בבני ברק בלבוש חרדי ולמרות שלא היה להם שום קשר לאותם אירועים של חמישי, אבל הם היו מספיק חרדים ״אשמים״ בשביל שזה יהיה מתבקש להכות אותם באלות ורימוני עשן... מה קרה לך ירון דקל?! פתאום אין זכויות אזרח? פתאום אתה בא לספר לכל עם ישראל שזה מגיע להם?! שצריך לנקום בחרדים?! שהם נענשים בעונש חינוכי וקולקטיבי כי זה הגיע להם?! לאן נעלמת השמאלניות שלך?! אהבת האדם?! הצדק, היושר? שלא פוגעים בחפים מפשע?! יודע מה? אתם המושחתים מכולם!!!! אתם באולפנים שמשחירים ציבור אחד, ומלבינים פשעים של אחרים הכל לפי האג׳נדה שזה משרת ומתאים לכם באותה העת. מושחתים שכמוכם.

 12. פפראצ׳י

  פפראצ׳יחודש לפני

  ״אתה יכול להגיד ראש הממשלה!״ גברת כרמלה מנשה, את ראש הלשכה של השטן, או ממלאת מקום, לא יודע, אבל דמות כמוך אלימה ומסיתה, מפיצה שקרים בקצב של מחלות, ממציאה עיוותים רדיואקטיביים, ותסלחי לי, את נראית בהתאם. כמה עצוב שכאן 11 נזקקים לשירות השטני שלך כדי ליחצן את תרבות רק לא ביבי שכבר עברה לגבול האנטישמיות. אפילו במעצר של מבוקשים בג׳נין עוצרים רק את המבוקש, ולא נכנסים לקרב ידוע מראש על אזור מאוכלס עם רימוני הלם ואלות ומכים כל עובר ושב. פה המשטרה נכשלה! ובענק! ובמקום להודות בזה, מביאים את המסיתה האנטישמית לעלות על פלטפורמת ״רק לא ביבי״ כי זה הכי משתלם גם אם זה לא קשור למציאות. יודעת מה? בעיני את חלאה אמיתית. מכל הלב.

 13. מיכל כהן

  מיכל כהןחודש לפני

  ככה התחילה השואה!!! כמה הסתה יש ברשת ממלכתית שאמור להיות של כולללללםםםםם של כל מי שמשלם מיסים במדינה הזאת. אתם עוורים מרוב שנאה.

 14. מיכל כהן

  מיכל כהןחודש לפני

  למה לא מדברים על הקיבוצים כמה הם גנבו מהמדינה

 15. פלג אהרוני

  פלג אהרוניחודש לפני

  @MrMushimala 20 ס''מ ישר לאתה יודע איפה

 16. DYproduction

  DYproductionחודש לפני

  מה הולך אחי,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "מה שלא תעשה או שתחלום שאתה יכול לעשות - התחל עם זה. בהעזה יש גאוניות, עוצמה וקסם" - יוהן וולפגנג פון גתה.

 17. MrMushimala

  MrMushimalaחודש לפני

  מיכל כהן למה לא מדברים על אמא שלך כמה היא קיבלה מהשכן

 18. Multi22041979

  Multi22041979חודש לפני

  " יהי רצון שמלכות הרשעה תעקר תשבר תכלם ותכניעם במהרה בימינו אמ"ן עם ישראל מחקה לממשלת משיח בן דוד .. אין בן דוד בא עד שתכלה פרוטה מין הכיס ועד שתכלה המשטרה ובתי המשפט מן הארץ .. שוטרים בפעם האחרונה היכו באכזריות יהודים זה היה במצריים בשיעבוד ..וגאלתי אתכם אחרית כרשית

 19. Multi22041979

  Multi22041979חודש לפני

  בושה וחרפה המשטרה היא לא גוף פרטי אתם מתנהגים כמו מאפיה מוצאים את העצבים על יהודים חפים מפשע ..עבריינים בחסות החוק המדינה לפני פשיטת רגל . כול מי שפגע ביהודים ישלם מחיר יקר מידה כנגד מידה ..יש בורא לעולם שרואה הכול . ..כול יהודי שעובד במשטרה חובה עליו עפ" ההלכה לסרב פקודה לא להגיע לבני ברק וישובים יהודים . " כול המרים יד על חברו נקרא רשע "

 20. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  לצערינו, בשל השכר המועט ששוטרים בארץ מקבלים, אלה שמצטרפים למשטרה הם אנשים משולי החברה שאין להם מה להפסיד, שלא לומר עבריינים בפוטנציה. הם לא אוכפים כמו שצריך (כי עם כל הכבוד להפרת ההנחיות, אף אחד לא רוצה להיות אחראי ללינץ') וכשכבר כן, הם מכים באלימות את כל מי שבקרבתם (בדרך כלל עוברי אורח, כי המפירים מספיקים כבר לברוח עד שהם מגיעים)…

 21. ציפי כהן

  ציפי כהןחודש לפני

  אין שום הבדל באכיפה כלפי אנשים פרטיים. כולל חרדים! הבחורים בויזניץ שתקפו את השוטרים שלא היו במדים ולא אמרו רגע שהם שוטרים רדפו אחרי בחור לתוך ישיבה, וניסו לפרוץ את הישיבה וחשבו שהם גנבים. אין הצדקה למעשה של בני ברק, אבל אין שום הצדקה בשום אופן לפוגרום של המשטרה לאוכלוסיה כללית שיש בה הכי פחות אלימות בארץ, כעובדה. למה לא הגיעו גדודי יס"ם להפגנות האתיופים שניפצו רכבי משטרה??? או ליריות ברמלה????? או במריבות של ערבים??? ואיפה כל התיעודים של ההפרות אצל החילוניים???? ויש לא פחות!! ולמה אין אכיפה בקרית יערים?? כי אין שם הפרה!! אין שם קיצנים או פלג. התתים ובתי הספר סגורים והאנשים שומרים שם על הנחיות!!!

 22. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  הח"כים החרדים כן מדברים נגד הפרת ההנחיות. הם פשוט עושים זאת באמצעי תקשורת אחרים, לא כאן.

 23. Ewan Tat

  Ewan Tatחודש לפני

  כל הכבוד לשוטרים היו צריכים להיות יותר חריפים

 24. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  הם מתנהגים באלימות בפעמים הבודדות שהם עושים משהו כדי לחפות על חוסר המעש הכללי שלהם.

 25. גלעד עמית

  גלעד עמיתחודש לפני

  רהב שימי מסיכה יאכאחבא

 26. גלעד עמית

  גלעד עמיתחודש לפני

  שימו לב בהתחלה מראים תמוניטור של החדרים הכל ריק למחצה מיסטלבטים עליכם בעיניים 👁👁👁👁👁👁👁👁👁

 27. ינון אוסקר

  ינון אוסקרחודש לפני

  לכל משתפי הפעולה (בין אלו שיודעים ובין אלו שלא יודעים) שנמצאים בממשלה ובתקשורת ובבתי החולים , עם "ההפחדה וההגזמה לגבי הקורונה" ועניין הניסוי שאתם עורכים באזרחי ישראל עם החיסון לטובת "דילול אוכלסין" (כפי הכתיב האו"ם בספרו "באג'נדה 21 " שאת זה אינכם מגלים לאזרחים החילונים ששבויים בידכם מבחינה התודעה) -- בקרוב יהיה לכם מלחמת אמת עם אירן כנראה יש לכם הרבה זמן פנוי ואתם יושבים טוב על השמנת לא לאורך זמן בקרוב אירן תתחיל לפרוח.

 28. eliakim genazzani

  eliakim genazzaniחודש לפני

  הרהב הזו עובדת אצל השטן?

 29. Joe Ince

  Joe Inceחודש לפני

  למה עובדת? היא השטן בכבודו ובעצמו

 30. לך לך

  לך לךחודש לפני

  ביבי לך

 31. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  לכו אתם, ושתהיה כבר ממשלה מתפקדת יא הזויים.

 32. שוש כהן

  שוש כהןחודש לפני

  הקורונה היא רק יריית הפתיחה של הטבע אם מגפת הקורונה היא האקדח שהופיע במערכה הראשונה במופע של הטבע, אז משבר המזון העולמי הצפוי הוא הירייה בסוף המערכה השלישית. קפצנו, נחזור לתסריט המקורי, לתוכנית הבריאה שכתובה בספרי הקבלה. לטבע האינטגרלי, לכוח העליון, יש תוכנית אחת עבור התפתחות החברה האנושית, והיא להביא אותנו להיות דומים לטבע הגלובלי והאינטגרלי, להיות מקושרים בינינו ברגש ובשכל, בהבנה ובפעולה, כאיש אחד בלב אחד. תכלית התוכנית היא ללכד שמונה מיליארד בני אדם שחיים בתרבויות שונות, באזורים שונים, במנטליות הפוכה בתלות הדדית נפלאה כלפי הטבע, כלפי הכוח העליון. הסוף הטוב מובטח, הקתרזיס יהיה באושר ועושר, אבל האם העלילה תהיה טרגית או קומית, מענגת או בלתי נסבלת? זה תלוי בנו, בקצב ההתפתחות שלנו. אם אנחנו מפתחים מודעות, לומדים ומבינים את תוכנית הטבע, נוטים לה בהתאם ליכולות הרגשיות שלנו, אז אנחנו בזרימה עם הטבע, בכפיפה אחת עם התסריט, וההצגה מהנה. לעומת זאת, אם אנחנו מתרחקים מחוקי הטבע, נותנים חירות לאגו לעשות כרצונו, מאפשרים ליצר האנושי הגובר להתהולל באינדיבידואליות שלו, אז במידת הריחוק כך מידת הלחצים שנרגיש. והלחצים מצד הטבע מגוונים; הם יכולים לנוע ממכות קלות וצרות קטנות עד משברים עולמיים ומגפות. לטבע מנגנונים שונים לחייב אותנו לשוב לדרך הטובה והמיטיבה, דרך של חיבור לבבי והתחשבות הדדית. הכול תלוי בבחירה החופשית שלנו את נתיב ההתפתחות שלנו. נכון לשנה האחרונה, מכיוון שכאנושות הרחקנו לכת מחוקי הטבע האינטגרליים ופעלנו לפי חוקים אגואיסטיים, אז חווינו (ועודנו חווים) זעזוע בדמות מגפה כלל-עולמית, נגיף הקורונה. אלא שלצד התמונות המחויכות של הציבור שמתחסן לקורונה, מעבר לפינה כבר מחכה לנו המכה הנמרצת הבאה: משבר כלכלי עמוק שיטלטל את המשק ויפלוט מיליונים ממעגל התעסוקה. ואם לא די לנו בזה, כמו באפקט הדומינו, המכה שאחריה היא משבר מזון. לאנשים לא יהיה כסף כדי לספק לעצמם אוכל נפש, מזון חיוני להכניס לפה כדי לשרוד. כדי למנוע אסון כבד חובה שיקום ארגון ממשלה כלל-עולמית, מעין ארגון גג שיכלול בו עשרות ארגונים שיסתכלו קדימה וידאגו בראש ובראשונה לתזונת העולם. לחם לכל העמים. זה יהיה המפתח הראשון לחיבור נכון בין בני האדם, התשתית לחיבור נכון בין עמים ומדינות. על בסיס רשת הדאגה הזאת שתקום נוכל להרחיב את רשת הקשר, לקבע אותה ולבנות על בסיסה רשתות נוספות. ואל תמהרו לסמן וי על תוכנית המזון העולמית של האו"ם. הם עושים רבות לטובת העולם, אבל לא חסרים להם ליקויים, והתוכנית מתמקדת בעיקר במעשה ההומניטרי - טיפול ברעב וקידום ביטחון תזונתי - אבל חסרה בה הסברה אידיאולוגית שתמנע את המכה הבאה. לכן על אותו ארגון-על שיקום, או יצמח מתוך ארגון קיים, חלה החובה להסביר לעומק ולרוחב את תוכנית הבריאה. להביא להבנה וליישום של כל באי עולם, מגיל הרך ועד גיל הזהב, את העובדה שאנחנו חיים בעולם אינטגרלי וכל פרט חשוב כמו כולם. לא רק בפרסום הצהרה יפה על נייר כרומו, אלא בבניית תוכניות לימוד עשירות ומערכי שיעור מגוונים; במסרים פשוטים שיחלחלו ללב כל אדם בהתאם לעולמו הפנימי ולסביבה התרבותית שעוטפת אותו, מסרים שיניעו אותו להתקשרות הדדית עם הזולת - מעל הטבע האגואיסטי שבוער בו לעשות למען ביתו ודי. החברה החדשה והעגולה שתקום בהתאם לחוקי הטבע האינטגרליים לא תהיה חברה קפיטליסטית שנהנית ממותרות ומתענגת על תרבות השפע האינסופי, אלא חברה אחידה, כמעט פשוטה, חברה שיתופית שיש בה חוק אוניברסלי בסיסי: לדאוג להכרחיות של כל איש ואישה, לקיום של כל ילד וילדה, של כל זקן וזקנה. אחרת הבטן המקרקרת תניע המונים לצאת לרחובות לחפש את מה ואת מי לאכול. לכן רק אם נחנך לחיבור הדדי בין כולם, כך שכל אחד ישלים את האחר ויעזור לשני להתקיים בצורה סבירה וברמת חיים נורמלית, רק אז נבלום את מכות הטבע, ונלך מנצחים, מלווים מנגינה יפה אל אופק חדש. הסוף.

 33. Ofer Lavie

  Ofer Lavieחודש לפני

  תשנו את השנה בתאריך ל- 21

 34. Evgeny Kuznetsov

  Evgeny Kuznetsovחודש לפני

  תגובת המשטרה היא עדינה מדי(((((

 35. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  המשטרה לא עושה כלום, וכדי להסתיר את זה מתי שהם כן טורחים לעשות משהו הם מגיבים באלימות יתר.

 36. Evia Go

  Evia Goחודש לפני

  גועל נפש של שמאלנים.

 37. Evia Go

  Evia Goחודש לפני

  גילת בלתי נסבל כרמלה אוהבת דם יהודי.

 38. Evia Go

  Evia Goחודש לפני

  אדון שגיב משקר לא אוכפים ולא מטפלים.

 39. Alex Amilin

  Alex Amilinחודש לפני

  וגם עושים 10-15 ילדים אותם מגדלים על חשבון כספי המדינה, אחר כך עוד בוכים שקשה להם ודורשים עוד כסף גם בשביל לעזור עם שכר דירה עם קניית דירה עם לימודי תורה וכן הלאה ? אבל אנו אלה שסובלים בגלל החלטותיהם וחייהם הבלתי אחראיים. אני שואל אתכם למה עושים הרבה ילדים אם לא מסוגלים לגדל אותם באחריותכם? אתם הפרזיטים חושבים שאנו הפראירים שלכם? מגזר דוחה נתעב, חשוך והכל בגלל מנהיגיהם הרוחניים של כת חרדית וגם בגלל מפלגות חרדיות

 40. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  @MrMushimala אם יש כאן מישהו רשע ושונא אדם זה אלכס אמילין ודומיו.

 41. MrMushimala

  MrMushimalaחודש לפני

  מיכל כהן יא מרשעת שונאת אדם

 42. מיכל כהן

  מיכל כהןחודש לפני

  @Alex Amilin תפסיק לבלבל. השנאה מעוורת לך את העיניים. תוציאו כספים כל שנה לחול. תראו את הבתים הענקיים שלכם וחיים הרווחה שלכם לעומת החיים של החרדים שכל כך מצטמצמים ולא קונים כל דבר. זה ממש לא נכון. תראה כמה הקיבוצים גנבו מהמדינה

 43. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  @Alex Amilin א. תירגע, מרוב שנאה שכחת לכתוב כראוי. ב. יש לחרדים הרבה מאוד שיטות לגיטימיות לחלוטין להשיג כסף 💰. לדוגמא: רמת חיים נמוכה, בלי נסיעות לחו"ל, בלי רכבים פרטיים (ואם כבר אז סובארו מיושן וכדו") או למשל מוסדות פיננסיים להלוואות ללא כוונת רווח, או חלוקת מצרכי מזון בעלות מינימלית על ידי עמותות שונות, ועוד מגוון אפשרויות לגיטימיות לחלוטין. ג. לא ברור מה הקשר בין זה שאולי השכרת דירה לחרדים כלשהם לדיון כאן. ד.1 מה שמקבלים בכולל זו לא צדקה או שמוטב שתבדוק במילון מה פירוש המילה. ד.2 רוב הגברים החרדיים עובדים. ד. 3 אם כבר רמב"ם, הרמב"ם דוקא *ממליץ* לשלם כסף 💰 ללומדי תורה מכספי ציבור. אתה מצטט רמב"ם בלי להבין תוך כדי התעלמות מדברים אחרים שהוא אומר. ד.4 אם החרדים היו חיים מכספי המדינה הם היו פושטים רגל 👣 מזמן…😂 הכלכלה החרדית ברובה אינה מסתמכת על כספי המדינה. ה. החרדים כיום לא שונים בהרבה מאלה שהיו לפני מאה שנה. 1) אתה יכול לראות תמונות מפולין והונגריה שלפני השואה - בדיוק אותו הדבר כמו החרדים של היום, רק שהם דיברו קצת יותר יידיש וקצת פחות עברית. 2) החרדים של אז הסתמכו על כספי החלוקה, בדיוק כמו היום שמסתמכים על תרומות מחו"ל. ו. מומלץ שתבדוק בגוגל מה זו "כת". ז. אם למישהו עשו שטיפת מח זה לך. בניגוד אליך שמדבר מתוך שנאה ושטיפת מח, אני יודע על מה אני מדבר. לילה 🌃 טוב.

 44. Alex Amilin

  Alex Amilinחודש לפני

  @Abbul Files כשיש להם 4 ילדים קטנים הם מקבלים כבר 5 אלף ש"ח מביטוח לאומי. על תספר לי סיפורים. בכוחות עצמם הם לא יגדלו אפילו 2 ילדים. מאיפה יש להם כסף גם לשכירות דירה? לפי חוקי מפלגות חרדיות לאלה שיש יותר מ3 ילדים מגיע גם 3200 ש"ח מעמידר. אני יודע כי אני השכרתי להם דירה!!! ועוד איך 150 אלף אברחי כוללים יכולים לקנות דירה בלי לעבוד?! ידוע לי שמגיע להם 99% משכנתא ולכן קל מאוד להם עם זה. ואנו אלה שמשלמים עבור הטבות האלה. אולי אתה תספר לי שתלמידי ישיבות לומדים על חשבון הוריהם?? גם זה על חשבוננו. לפי מה שאמר רמב"ם מי שעוסק בתורה וחי בכספי צדקה זה חטא גדול ועליהם לעבוד, אבל הם מתפללים וחיים עם כספי צדקה ועם כספי המדינה! החרדים אינם אותם יהודים שהיו עד לפני קום המדינה - הם שונים מאוד ושייכים לכת חרדית! הם אסון לקיומה של מדינה יהודית!!! בגללם לא תהיה לנו מדינה אם לא נתאושש! עשו לך שטיפת מוח.. לך לישון

 45. Alex Amilin

  Alex Amilinחודש לפני

  תראו איך מתנהגים החרדים לשאר האוכלוסיה אפילו בזמן קורונה ואפילו מערכת אכיפה נכנע להם. לא יצא שום דבר טוב לחיינו ולעתידה של מדינתנו מהעולם החרדי הפנאטי והאנטיציוני הזה.. רק נזקים..מזיקים לכלכלתנו לאחדותנו להתקדמותנו לבריאותנו ודרעי עם ליצמן שולטים על הממשלה ותופסים את משרדי שיכון פיננסי ופנים ודואגים רק להם ורק למענם והכל על חשבוננו.. איזו מדינה מפגרת שמרשה לעצמה להמשיך לחיות עם זה ואף להעצים את השטן בתוך חברתנו, - את הכת החרדית.. דווקא לפחות בחדשות אפשר לראות את האמת בשביל לקבל החלטה נכונה בזמן בחירות בקלפי. הפעם עלינו להצביע למפלגות שלא מוכנות לשבת עם מפלגות חרדיות

 46. Alex Amilin

  Alex Amilinחודש לפני

  @Abbul Files טמבל מפירי ההנחיות דופקים לא רק את עצמם, הם מפיצים את המחלה לכל מקומות המדינה הם לא מסתובבים רק במקום מגוריהם ולא רק שם יש להם עם מי להיפגש. דווקא הם העצימו אותה בקיץ בגלל שהחליטו בזמן הסגר לבוא מברוקלין עם 3 טיסות וכן הלאה.. לחטאיהם אין גבולות

 47. Abbul Files

  Abbul Filesחודש לפני

  אידיוט, מפירי ההנחיות דופקים רק את עצמם, והנזק שאנשים כמו ליברמן ותומכיו עושים למדינה (בחירות כל חצי שנה והסתה שקרית ואנטישמית שאין באף מדינה בעולם חוץ מבמדינה היהודית) יותר גרוע מכל מה שהחרדים הקיצוניים עשו אי פעם. עדיף להצביע למשותפת מאשר לליברמן המסית והמפלג שתוקע אותנו כבר שנתיים בלופ ללא מוצא.

 48. VLAD ISRA

  VLAD ISRAחודש לפני

  Я знаю что шабак отслеживает все комментарии чтобы к будущему знать кто как размышляет и кто против всей этой лжи которая сейчас твориться , но я выскажу своё мнение ! У нас же свобода слова!? ПО НАЧАЛУ А ЭТО БЫЛ ГОД НАЗАД КОГДА ТОЛЬКО КАРОНА-БЕСИЕ НАЧАЛО РАСПОСТРОНЯТЬСЯ Я ГОВОРИЛ ВСЕМ СВОИМ РОДНЫМ ,ДРУЗЬЯМ ,В СОЦ-СЕТЯХ КАК ГДЕ МОГ И НА УЛИЦАХ ЧТО СТРАШНЫЕ ВРЕМЕНА НАСТУПАЮТ НО ЛЮДИШКИ СМОТРЕЛИ НА МЕНЯ КАК НА ДЕБИЛА , ЗАПУГАННЫЕ КАРОНО-БЕСИЕМ ОНИ ДУМАЛИ А ПРОКОНАЕТ , А ВЕДЬ ЭТО БЫЛО ОЧЕВИДНО ЧТО ПОД МАСКОЙ ЭТОГО КАРОНА-БЕСИЯ БОЛЬШИЕ ИЗМЕНЕНИЯ ГРЯДУТ ! В ДВУХ СЛОВАХ - ЭТО НАЗЫВАЕТЬСЯ БОЛЬШОЙ КОНЦ-ЛАГЕРЬ ВО ВСЁМ МИРЕ , НАС СКОРО КАК БАРАНОВ ВАКЦИНИРУЮТ И ЧИПИРУЮТ ЧТО-БЫ КАНТРОЛИРОВАТЬ И ЧТО-БЫ РАБЫ ТОЛЬКО РАБОТАЛИ И НЕ ЗАДАВАЛИ ЛИШНИХ ВОПРОСОВ И НЕ ЛЕЗЛИ КУДА НЕ НУЖНО ! И ТО ЧТО ЭТО НАЧАЛО ПРОИСХОДИТЬ ИМЕННО СЕЙЧАС ЭТО НЕ ПРОСТО ТАК , ВСЕМУ ЕСТЬ ОГРОМНЫЙ СМЫСЛ !!! НО САМОЕ СТРАШНОЕ ЕЩЁ В ПЕРЕДИ ! КРЕПИТЕСЬ РАБЫ ВРЕМЯ НАСТАЛО !!! И Я НЕ ГОВОРЮ ЧТО ВИРУСА НЕТУ , ВИРУС ЕСТЬ ИНАЧЕ БЕЗ НЕГО ОНИ НЕСМОГИЛИ-БЫ РЕАЛИЗОВАТЬ ЭТУ АФЁРУ ВЕКА !!! МОЁ МНЕНИЕ ТАКОЕ ИДЁТ УНИЧТОЖЕНИЯ НАСЕЛЕНИЯ ВОСНОВНОМ НАШИХ СТАРЕКОВ А ВМЕСТЕ С НИМИ И НАШУ ПАМЯТЬ И ТОТАЛЬНЫЙ КОНТРОЛЬ И МОНИПУЛЯЦИИ ОСТОЛЬНЫХ ЗАПУГАННЫХ ВЫЖИВШИХ ! ВООБЩЁМ СТРАШНОЕ ЕЩЁ В ПЕРЕДИ ! КТО ДУМАЕТ ЧТО ПОСЛЕ ПРИВИВОК ЭТО ЗАКОНЧИТЬСЯ ОН ГЛУБОКО К МОЕМУ СОЖЕЛЕНИЮ ОШИБАЕТЬСЯ !!! ЭТО РАЗГОРИТЬСЯ С ЕЩЁ БОЛЬШЕЙ СИЛОЙ И МУТИРУЕТ НЕ ТОЛЬКО ПО НОВОСТЯМ ИЗ ЗОМБО-ЯЩИКА НО И В ГОЛОВАХ СТАДА !!! МЫ ПОТЕРЯЛИ СВОИ ЦЕННОСТИ ПОТЕРЯЛИ ЧЮВСТВА СОСТРОДАНИЯ ДРУГ КО ДРУГУ МЫ ТОЛЬКО ЧТО И ДЕЛАЕМ ЧТО ЗАВИДУЕМ И УБИВАЕМ ДРУГ ДРУГА !!! РАЗВЕ ДЛЯ ЭТОГО ЧЕЛОВЕКИ БЫЛИ СОЗДАННЫ ??? ДЛЯ ЧЕГО И КЕМ ??? ПОЧЕМУ ??? МЫ ЭГОИСТЫ ПОХОДУ СОЗДАННЫ ЧТО-БЫ УБИВАТЬ ДРУГ ДРУГА И СЕЯТЬ ХАУС . ЭТО Я ТАК К СЛОВУ . НАКИПЕЛО НЕ ХОЧУ Я ТУТ И ТАК СУЩЕСТВОВАТЬ ХОЧУ ДОМОЙ ГДЕ МОЙ ДОМ ??? КТО Я ? МЫ ? ЛЮДИ-ЧЕЛОВЕКИ ПРОСНИТЕСЬ !!!

 49. Ewan Tat

  Ewan Tatחודש לפני

  всё это описано в книге Откровения

 50. VLAD ISRA

  VLAD ISRAחודש לפני

  @Yuri Samarin Любовь друг ко другу , человечность, сострадания , помощь , искоренить. вокруг - разврат, зависть ,эгоизм , раздор ,войны ! Но этот (мир) уже не повернуть вспять ! Всё исправит ядерная зима и то что обычно ей пришествует ! Кто-то называет это пришествие (машияха) , я зову это по другому ! Юрий вы смотрели фильм Детя Робота ??? В конце фильма мама говорит в чём был её замысел . Идеология похожа ! А что вокруг нас ? Сплошной обман, разврат и бесконечные Войны , разве для этого Человеки были созданны ??? Кем ? Да и я такой-же, так же жил всю жизьнь до сих пор , но в последнее время я начал меняться к лучшему ! После 33 лет больши изменения начали происходить в моей душе, сознании и поступках !

 51. Yuri Samarin

  Yuri Samarinחודש לפני

  А что вы предлагаете?

 52. The Video Viral

  The Video Viralחודש לפני

  תעשו לי עוקב

 53. The Video Viral

  The Video Viralחודש לפני

  התערבות עם חבר

 54. Ed Ash

  Ed Ashחודש לפני

  גועל נפש.תקשורת-פרזיטים עלובים. מנצלים כל רגע ללכלך על ראש ממשלה. פחדנים מגעילים!!!